Witam na stronie Biura Księgowego!

Moim głównym celem jest wsparcie przedsiębiorców w optymalnym rozwoju ich firmy. Przekazanie do biura rachunkowego księgowości, podatków, kadr i płac, pozwoli Wam skoncentrować się na wykorzystaniu Waszych zasobów i kompetencji na tym co stanowi najistotniejszą dla Waszej firmy część działalności gospodarczej. Proponuję najlepsze i najbezpieczniejsze rozwiązania dotyczące obszarów optymalizacji kosztowej i podatkowej, tak aby biznes był bardziej efektywny i zyskowny. Doradzam, tam, gdzie jest potrzebna moja wiedza i doświadczenie, pomagam znaleźć jak najlepsze rozwiązania dla Waszego biznesu.

Zdobyte doświadczenie pozwala zaproponować Państwu obok prowadzenia księgowości opracowanie analiz i raportów finansowych wspomagających codzienne zarządzanie i podejmowanie decyzji gospodarczych. Rzetelność i odpowiedzialność za wykonywaną pracę to dewiza Biura Księgowego, które gwarantuje także poufność przekazywanych danych.

Biuro posiada licencję Ministerstwa Finansów o numerze 26633/2008 uprawniającą  do prowadzenia ksiąg. Działalność biura objęta jest ochroną ubezpieczeniową z tytułu odpowiedzialności cywilnej (OC).

Założycielka biura jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach gdzie ukończyła studia o specjalności rachunkowość, a także studiów podyplomowych w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie– Międzynarodowe Standardy Rachunkowości, Międzynarodowe Standardy Sprawozdawczości Finansowej oraz w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie – Zarządzanie wartością firmy. Wieloletnie doświadczenie zdobyła pracując w grupie kapitałowej JSW S.A. jako Główna Księgowa i Dyrektor Finansowy, była członkiem zarządu i rady nadzorczej.

Zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą księgową, która jest skierowana zarówno do małych, średnich jak i dużych firm.

Zapraszam do współpracy

Tatiana Hajduczek – właściciel